Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
Kolczyki to niezastąpione dopełnienie każdego stylu
Kolczyki to niezastąpione dopełnienie każdego stylu

Odpowiedni dobór biżuterii decyduje o tym, czy uzyskany dzięki niej efekt będzie korzystny, czy też może niekoniecznie. Im bardziej wyszukane wyroby wybieramy, tym większą mamy szansę na stworzenie doskonałej stylizacji. Kolczyki, choć niepozorne, mogą tutaj odegrać szczególnie istotną rolę, eksponując atuty konkretnego typu urody. Ich wybór jest ogromny. Wystarczy jednak pamiętać o kilku prostych kwestiach, by znajdować zawsze te idealne.

czytaj całość »
Skąd wzięła się popularność wyrobów marki Swarovski?
Skąd wzięła się popularność wyrobów marki Swarovski?

Gdy myślimy o biżuterii, jedną z pierwszych przychodzących nam na myśl marek jest bez wątpienia Swarovski. Oszałamiający sukces, jaki osiągnął założyciel tego przedsiębiorstwa trwa do dziś. Wytwarzane przez jego potomków produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem i znajdują zastosowanie także w innych branżach. Przyjrzyjmy więc im się bliżej. Jak się zaczęło? Z czego powstają?

czytaj całość »
Tyle różnych bransoletek. Jaką wybrać?
Tyle różnych bransoletek. Jaką wybrać?

Spośród wszystkich powszechnie stosowanych elementów biżuterii, bransoletki należą do najbardziej lubianych. Nie ma chyba takiej stylizacji, której nie byłyby w stanie w doskonały sposób uzupełnić. Wszystko zależy jednak od tego, po jaki wyrób sięgniemy w danym momencie. Podobnie jak wielu innych dziedzinach związanych z ubiorem i biżuterią, tak i tu o uzyskanym efekcie decydować mogą szczegóły i subtelności.

czytaj całość »
Do czego pasuje biżuteria z bursztynem? Doceńmy wreszcie jej walory!

Bursztyn, zwany przez niektórych „złotem Bałtyku” jest ceniony przez wielbicieli kunsztownych ozdób od niepamiętnych czasów. Wykonana z jego użyciem biżuteria może oczarowywać nawet tych, którzy wcześniej nie spodziewali się tego, że da się niego wydobyć takie efekty. A takie osoby wciąż przecież spotykamy. Czas na to, by niesamowity urok bursztynu stał się dla każdego oczywistym. Jak tego dokonać? Bursztyn, wykorzystany uprzednio przez mistrza jubilerskiego fachu, zrobi to sam, gdy tylko zaczniemy nosić go tak często, jak na to zasługuje.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl